SMC Jumbo 850 V-twin EPS

Nejzábavnější pracák za skvělou cenu!

Stroj na radost! Ano, takto nejvýstižněji by se mohla nazývat modernizovaná osmsetpadesátka ze stáje SMC. Zapomeňte na vše, co jste o čtyřkolkách věděli. Tento stroj je prostě jiný! Explozivní výkon skvělého V-Twin motoru o výkonu až 73 Hp přenáší prostřednictvím variátoru s motorovou brzdou a vychytaných převodů na terén s tak neuvěřitelnou lehkostí, že vám už zbyde jen soustředit se na čistou radost z jízdy! K dokonalému zážitku vám výkonné Jumbo přibalilo fantasticky fungující posilovač řízení a prvotřídní ergonomii podvozku!

CENA: 229.990,-

                                 POPIS MODELU

Na počátku bylo slovo. Nebo lépe řečeno myšlenka a cíl. Vytvořit skvělou a po všech směrech dokonale vyváženou čtyřkolku. V pomyslném konstruktérském kalfasu se začaly vrstvit ty nejprogresivnější a nejmodernější ingredience.

Srdcem stroje je výkonný dvouválcový, vodou chlazený, V-Twin motor spojený s perfektně fungujícím CVT variátorem japonské provenience. O plnění motoru se stará vstřikování americké firmy DELPHI. I přes velmi vysoký výkon 73 koní a kroutící moment 84 Nm se konstruktérům povedlo motor maximálně zmenšit a odlehčit, což dále přispívá k vysoké dynamice stroje.

Základem podvozku je zesílený moderní prostorový rám s plně nezávislým zavěšením všech kol, který se tak skvěle osvědčil u sportovních i pracovních modelů značky. Díky vyzrálému odpružení, mimořádné světlé výšce, ale zejména naprosto dokonale fungujícímu progresivnímu posilovači řízení, nabízí stroj fantasticky lehké ovládání v každém jízdním režimu včetně plného 4x4. Prostorná palivová nádrž, inteligentní design a prvotřídní ergonomie jsou dalšími trumfy této vynikající taiwanské čtyřkolky, které z každé jízdy dělají nezapomenutelný zážitek!

Ale i tak úžasný výkon stroje je občas nutné přibrzdit a k tomu slouží plně hydraulické brzdy a perfektně fungující motorová brzda. O příkladnou trakci se starají oblíbené univerzální pneu Maxxis Bighorn. K celkovému pohodlí jezdce i spolujezdce dále přispívá široké dvoustupňové sedlo a velkorysý prostor nášlapů, což je neklamným znakem této prodloužené varianty podvozku.

V základní ceně naleznete prakticky vše, co k dokonalému stroji má patřit. Od el. přepínatelného pohonu 4x4 s možností 100% uzamčení předního i zadního diferenciálu, silného navijáku, homologovaného tažného zařízení s el. zásuvkou, praktických ocelových nosičů, LED denního svícení, řady prostorných schránek, multifukčního displeje, atraktivních 12" ALU kol, víceplátnových pneumatik až třeba po uzamykatelné víčko nádrže.

                       TECHNICKÉ INFORMACE

Kapacity:

Benzinová nádrž: 23,5 litru

Délka: 2315 mm

Šířka: 1230 mm

Výška: 1395 mm

Rozvor: 1482 mm

Suchá hmotnost: 376 kg

Systém pohonu:

Převodovka: Automatická CVT - variátor / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce), uzamykatelný přední diferenciál / uzamykatelný zadní diferenciál

Náhon kol: Kardanovými hřídeli 4x4

pohon: Odpojitelný

Rychlosti: Vpřed, vzad, neutrál a terénní redukce

Přední pneu: 25x8-12" Maxxis Bighorn 2

Zadní pneu: 25x10-12 Maxxis Bighorn 2 Brzdový systém:

Brzda přední: Kotoučová hydraulická

Brzda zadní: Kotoučová hydraulická

Parkovací brzda: Ano

Odpružení:

Přední: Nezávislé, vysokozdvihé seřiditelné odpružení / Dvojitá A ramena

Zadní: Nezávislé, vysokozdvihé seřiditelné odpružení / Dvojitá A ramena

Motor:

Typ motoru: 4-taktní, 4-ventilový dvouválec, SOHC

Objem motoru: 818 cm3

Výkon motoru (off-road úprava): 73 HP

Točivý moment (off-road úprava): 84 Nm Vrtání x zdvih: 92 mm x 61,5 mm

Plnění motoru: EFI Delphi (USA)

Startování: Elektrickým startérem

Chlazení motoru: Kapalinou a nezávislým olejovým okruhem

Mazání: S mokrou skříní

Zapalování: C.D.I. elektronické

Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů

                                                                              CENÍK

Cena: 229.990,- / 9099 EUR

Cena obsahuje: 12" hliníkové disky, 6ti plátnové odolné pneumatiky Maxxis Bighorn, Posilovač řízení EPS, homologované tažné zařízení, silný naviják, přední i zadní nosiče.

Příplatková výbava

Opěrka a madla spolujezdce: +1.000,- /40 EUR

Ochranné kryty rukou: +1.500,- /60 EUR

Dostupné barvy: černá

Paket Snowblaster - příplatek 10.000,- /400 EUR za radlici a zateplené rukávy nebo vyhřívané gripy

Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a legálního TP.


SMC 850 Sport V-Twin EPS

SUPER AKCE - sleva 40.000,-

Fantastický výkon, precizní ovládání, famozní EPS...čistá radost...Konečně je tu stroj, který si nehraje na hodného pracanta, ale na pořádnou agresivní, sportovně-užitkovou bestii!!! Agresivní design s přimračenými čtyřmi čočkami, dává jasně na zřetel, že tento nejsilnější model z továrny SMC přinese svému pánovi hromadu sportovních zážitků a adrenalinové zábavy! A když budete chtít pracovat? Ani s tím plnohodnotný 4x4 SMC 850 Sport nemá problém!

Využijte nevídané slevové akce na jeden z nejsilnějších sportovně-užitkových strojů na trhu - plná výbava vč. EPS -                                 199.990,- vč. DPH*

POPIS MODELU

 SMC 850 Sport V-Twin EPS

Využijte nevídané slevové akce na jeden z nejsilnějších sportovně-užitkových strojů na trhu - plná výbava vč. EPS - 199.990,- vč. DPH*

Novinka z dílny továrny SMC, model SMC 850 Sport EPS, konstrukčně vychází z léty osvědčeného taiwanského stroje, Jumba 720 R a jeho sportovního klonu SMC 720 Sport. Z Jumba si nový model převzal vynikající odolný podvozek odzkoušený na nejtěžších závodních tratích a všechny zásadní konstrukční prvky, spolehlivé elektronické vstřikování americké firmy DELPHI a v neposlední řadě fantastické jízdní vlastnosti v čele s lehoučkým řízením a ovladatelností i v tom nejnáročněšjím terénu! Pomyslnou třešničkou na dortu je pak fakt, že novinka je dodávána v základní ceně se špičkově fungujícím posilovačem řízení (EPS), který z tohoto stroje dělá bezpochyby jednu z nejlépe ovladatelných čtyřkolek historie. Zásadní změna ale přišla na místě nejdůležitějším - novinka SMC 850 Sport byla osazena zcela novým dvouválcovým motorem o objemu 818 ccm o výkonu 77 Hp a kroutícím momentem 84 Nm (offroad verze)! Sportovní duch stroj nezapře od prvního pohledu, o svém výkonu vás pak přesvědčí po prvním brknutím o plyn, kdy si můžete plně vychutnat nefalšované "wheelie" pod zadních kolech! Nastavení skvěle fungujícího variatoru ovšem umožnuje i "běžný" provoz, takže vyrazit do lesa s vozíkem na dřevo není ani u tohoto sportovního modelu žádný problém.

Vzhledem ke sportovnímu ražení je SMC 850 Sport EPS výrazně odlehčen o masivní nosiče a rámy, čímž se značně snížila hmotnost a jízdní vlastnosti se ještě vice posunuly do oblasti maximální čitelnosti a lehkosti. Ostře řezané rysy stroje se sportovním tvarováním plastů nenechají nikoho na pochybách, že před Vámi stojí stroj určený na cross-country, offroady, trial i dlouhé adrenalinové vyjížďky.

Nový SMC 850 Sport je předurčen k tomu, aby úspěšně navázal na velké sportovní úspěchy svých předchůdců, kdy se strojem SMC Jumbo 720R zvítězil Martin Malát v nejtěžším seriálu off-road závodu, v Offroad Maratonech v královské kategorii 4x4 nad 500 ccm.

Myslelo se ale i na pracovní využití, takže k dispozici je v základní ceně silný naviják, homologované tažné zařízení s velmi prakticky umístěnou el. zásuvkou, stylový pevný zadní nosič, elegantní 12" ALU kola se špičkovými odolnými víceplátnovými pneu s univerzálním vzorem, multifunkční displej či uzamykatelné víčko nádrže. Pro fajnšmekry jsou pak k dispozici za drobný doplatek praktické rozšiřovací lemy.

Vystupte z davu a pořiďte si stroj, který Vás rozhodně nenechá na pochybách, že jste si vybrali správně ;).

SMC 850 Sport EPS - "beast on wheels"

*Akce je na limitované množství strojů v barvě "titan" a do vyprodání zásob a může být kdykoliv dovozcem ukončena.

 • Nejvýkonnější moderní 850 cc motor s CVT z Taiwanu
 • Agresivní moderní design
 • Americké vstřikováni Delphi
 • Precizně fungující posilovač řízení (EPS)
 • 4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu
 • Fantastická ovladatelnost i při sepnutém 4x4
 • Mimořádná světlá výška
 • Nadstandardně objemná nádrž 23,5 l
 • Stavitelné tlumiče s novými progresivními pružinami
 • Elegantní a praktické 12 "duralové disky kol
 • Odolné 12" 6-plátnové pneumatiky s univerzálním vzorkem
 • Elektrický naviják 3000 lbs s vodicími rolnami
 • Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky
 • Plnohodnotný sportovně - užitkový stroj i pro dva jezdce
 • Rozměrné plastové ochranné kryty řidítek s duralovou výztuhou (volitelně)
 • Praktické rozšiřovací lemy (volitelně)
 • Zadní nosič (volitelně)
 • ŘP sk. B

                                           TECHNICKÉ INFORMACE

Kapacity:

Benzinová nádrž: 23,5 litru

Olej motorový: -- litru

Délka: 2100 mm

Šířka: 1230 mm

Výška: 1260 mm

Rozvor: 1292 mm

Výška sedla: 910 mm

Suchá hmotnost: 355 kg

Systém pohonu:

Převodovka: Automatická CVT - variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Náhon kol: Kardanovými hřídeli 4x4

pohon: Odpojitelný

Rychlosti: L, H, N, R, P (Terénní redukce, vpřed, neutrál, zpátečka, parking)

Přední pneu:25x8-12" Duro Frontier

Zadní pneu:25x10-12 Duro Frontier


Brzdový systém:

Brzda přední: Kotoučová hydraulická

Brzda zadní: Kotoučová hydraulická

Parkovací brzda: Ano

Odpružení:

Přední: Nezávislé, vysokozdvihé seřiditelné odpružení /nitrogenové tlumiče/Dvojitá A ramena

Zadní: Nezávislé, vysokozdvihé seřiditelné odpružení/nitrogenové tlumiče/Dvojitá A ramena

Motor:

Typ motoru: 4-taktní, 4-ventilový dvouválec, SOHC Výkon motoru (off-road): 57 kW (77 Hp) Točivý moment (off-road): 84 Nm

Vrtání x zdvih: 92 mm x 61,5 mm

Plnění motoru: EFI Delphi (USA)

Objem motoru: 818 cm3

Startování: Elektrickým startérem

Chlazení motoru: Kapalinou a nezávislým olejovým okruhem

Mazání: S mokrou skříní

Zapalování: C.D.I. elektronické

Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů

                                                                       CENÍK

Cena: 199.990,- (7899 EUR) (běžná cena 234.990,-/8.999,- EUR)

Cena obsahuje: posilovač řízení (EPS), 12" hliníkové disky, 6ti plátnové odolné pneumatiky, homologované tažné zařízení, silný naviják.

Příplatková výbava

Exkluzivní titanová barva: +5000,- v AKCI v ceně!

Zadní nosič: +1000,-

14" hliníkové disky s pneu Maxxis Bighorn: +9.000,-

Praktické rozšiřovací lemy: +1.500,-

Paket Snowblaster - příplatek 10.000,- za radlici a zateplené rukávy nebo vyhřívané gripy

Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a legálního TP.